O nas

Małgorzata Kuklewska – Właścicielka Salonu/Groomer
Swoją przygodę z groomingiem rozpoczęłam w 2015 roku i od tamtej pory stale poszerzam swoje umiejętności. Regularnie uczestniczę w szkoleniach zawodowych oraz warsztatach praktycznych, próbuję także swoich sił na konkursach groomerskich. Strzyżenie psów stało się moją pasją dlatego praca w Salonie daje mi wiele radości i satysfakcji.

Prywatnie mam jednego pudelka i dwa koty ale ze względu na prowadzony przeze mnie hotelik dla psów, liczba naszych czworonożnych domowników jest większa .

 

Ilona Morawska – Miecielica – Groomer

Moje zainteresowanie zwierzętami i przyrodą jest całkowicie bezwarunkowe, emocjonalne i empatyczne. W 2000 roku ukończyłam SGGW, a następnie w 2003 studia podyplomowe związane z florystyką, czyli sztuką układania kwiatów. W 2014 roku ukończyłam kurs groomerski w Polskim Stowarzyszeniu Groomerów z oceną bardzo dobrą. Od tego momentu jestem członkiem PSG. W kolejnych latach byłam uczestnikiem licznych szkoleń dotyczących pielęgnacji, żywienia oraz behawioru psów. Trzykrotnie brałam udział w konkursach Master Grooming Show, gdzie dwukrotnie zajęłam II miejsce w swojej kategorii.