Hotel dla psów

Prowadzony przez Nas hotelik  jest kameralnym, rodzinnym miejscem, które z pewnością przypadnie do gustu Państwa pupilom.

Podczas pobytu zapewniamy:

– zakwaterowanie w jednym z czterech pokoi gościnnych znajdujących się w wolnostojącym  budynku. Każdy z pokoi posiada indywidualny wybieg, wejście oraz okno z widokiem na ogród. Ponadto pokoje wyposażone są w wygodne legowiska, miski oraz indywidualny system ogrzewania (sezon jesienno-zimowy)

– regularne spacery w obrębie dużego, ogrodzonego, wybiegu

– najwyższej jakości suchą karmę, dostęp do świeżej wody

– sprawdzoną opiekę weterynaryjną w razie pilnej potrzeby

– zabawki, smakołyki, doskonałe towarzystwo

Podczas pobytu Istnieje również możliwość skorzystania z zabiegów pielęgnacyjnych w Naszym Salonie oraz indywidualnych zajęć z zakresu podstawowego posłuszeństwa i/lub noseworku, prowadzonych przez dyplomowanego trenera. Na zakończenie pobytu właściciel pieska otrzymuje raport oraz filmy z zajęć jak również indywidualne zalecenia na przyszłość.

UWAGA: realizacja zabiegów w Salonie oraz indywidualnych zajęć wymaga odrębnej, wcześniejszej, rezerwacji. Pobyt w hotelu bez dokonania w/w rezerwacji nie gwarantuje możliwości realizacji tych dodatkowych usług.

W przypadku chęci zarezerwowania pobytu bądź omówienia szczegółów oferty, uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Ze względu na złożoność oferty nie odpowiadamy na wiadomości poprzez sms oraz Facebook.